Фамилија: Анна де Линдау + Рудолф I вон Сацхсен-Wиттенберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:143741

Родитељи

{{{Персон:590810}}}

{{{Персон:590812}}}

Деца

{{{Персон:382187}}}


Догађаји

1333 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици