Фамилија: Хеллицха Wиттелсбацх + Конрад II Оттон

Из пројекта Родовид

Фамилија:143726

Родитељи

{{{Персон:590902}}}

{{{Персон:590903}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици