Фамилија: Рудолф I вон Сацхсен-Wиттенберг + Јудyта Аскаńцзyк

Из пројекта Родовид

Фамилија:143719

Родитељи

{{{Персон:590812}}}

{{{Персон:590884}}}

Деца

{{{Персон:590886}}}

{{{Персон:590887}}}

{{{Персон:717008}}}

{{{Персон:717309}}}


Догађаји

1298 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици