Фамилија: Рандалин Цорвинус + Рагнар ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:141579

Родитељи

{{{Персон:279474}}}

{{{Персон:374330}}}

Деца

{{{Персон:146224}}}

{{{Персон:154651}}}Остали језици