Фамилија: Цонстантин де Баберон + Алиx де Лампрон

Из пројекта Родовид

Фамилија:140924

Родитељи

{{{Персон:579643}}}

{{{Персон:579660}}}

Деца

{{{Персон:579644}}}

{{{Персон:580950}}}

{{{Персон:943733}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици