Фамилија: Јеан д'Ибелин + Марие де Барберон

Из пројекта Родовид

Фамилија:140922

Родитељи

{{{Персон:579657}}}

{{{Персон:579659}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици