Фамилија: Гуиллауме VI де Монтферрат + Сопхие вон Хохенстауфен

Из пројекта Родовид

Фамилија:140880

Родитељи

{{{Персон:139065}}}

{{{Персон:579487}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици