Фамилија: Раинер вон Монтферрат + Мария Комнина

Из пројекта Родовид

Фамилија:140790

Родитељи

{{{Персон:579158}}}

{{{Персон:579162}}}


Догађаји

1180 Свадба:


Остали језици