Фамилија: Адéлаïде де Сусе + Хеинрицх вон Монтферрат

Из пројекта Родовид

Фамилија:140782

Родитељи

{{{Персон:135906}}}

{{{Персон:579140}}}


Догађаји

1041 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици