Фамилија: Бертранд II дес Порцеллетс + Бéатриx дес Бауx

Из пројекта Родовид

Фамилија:140475

Родитељи

{{{Персон:578053}}}

{{{Персон:578054}}}

Деца

{{{Персон:575843}}}Остали језици