Фамилија: Барбара де Брандебоург + Георг II вон Сцхлесиен-Бриег

Из пројекта Родовид

Фамилија:139929

Родитељи

{{{Персон:101806}}}

{{{Персон:575987}}}

Деца

{{{Персон:575991}}}

{{{Персон:782800}}}


Догађаји

15 фебруар 1545 Свадба: Берлин

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици