Фамилија: Алфонс вон Бриенне + Марие де Лусигнан

Из пројекта Родовид

Фамилија:137417

Родитељи

{{{Персон:473097}}}

{{{Персон:566525}}}

Деца

{{{Персон:473098}}}

{{{Персон:913821}}}


Догађаји

~ 1250 Свадба:


Остали језици