Фамилија: Ордулф ван Саксен + Улфхилд Олафсдаттер

Из пројекта Родовид

Фамилија:13690

Родитељи

{{{Персон:48925}}}

{{{Персон:48926}}}

Деца

{{{Персон:48927}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::гдецоурцy.гед::ФАМ @Ф03023@::Хаилеy C. Сханнон


Остали језици