Фамилија: Емицх X вон Леининген + Катхарина де Нассау-Сарребруцк

Из пројекта Родовид

Фамилија:135471

Родитељи

{{{Персон:558967}}}

{{{Персон:558971}}}

Деца

{{{Персон:558965}}}

{{{Персон:558981}}}


Догађаји

1537 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици