Фамилија: Беренгуер Рамóн + Санçа де Цастилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:13366

Родитељи

{{{Персон:47156}}}

{{{Персон:47157}}}

Деца

{{{Персон:47155}}}

{{{Персон:907428}}}


Догађаји

1022 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици