Фамилија: Јеан III д'Харцоурт + Алиx де Брабант

Из пројекта Родовид

Фамилија:131883

Родитељи

{{{Персон:543889}}}

{{{Персон:543895}}}

Деца

{{{Персон:543877}}}

{{{Персон:545065}}}

{{{Персон:1300286}}}


Догађаји

1302 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици