Фамилија: Хервé VII де Лéон + Маргуерите д'Аваугоур

Из пројекта Родовид

Фамилија:125467

Родитељи

{{{Персон:516365}}}

{{{Персон:516367}}}

Деца

{{{Персон:516363}}}Остали језици