Фамилија: Лоуисе де Рохан + Јеан де Ростренен

Из пројекта Родовид

Фамилија:125461

Родитељи

{{{Персон:516313}}}

{{{Персон:516359}}}

Деца

{{{Персон:516315}}}Остали језици