Фамилија: Бéатрице де Ростренен + Јеан V д'Ацигнé

Из пројекта Родовид

Фамилија:125457

Родитељи

{{{Персон:516315}}}

{{{Персон:516353}}}

Деца

{{{Персон:516317}}}

{{{Персон:1240624}}}Остали језици