Фамилија: Марие-Анне д'Ацигнé + Јеан-Лéонард д'Ацигнé

Из пројекта Родовид

Фамилија:125427

Родитељи

{{{Персон:516293}}}

{{{Персон:516295}}}

Деца

{{{Персон:516229}}}Остали језици