Фамилија: Матхилде Пиллет-Wилл + Георгес де Вогüé

Из пројекта Родовид

Фамилија:124599

Родитељи

{{{Персон:513219}}}

{{{Персон:513229}}}


Догађаји

од 16 новембар 1920 Свадба: Парис (75)


Остали језици