Фамилија: Агнесе де Бавиèре + Хеинрицх де Хессе

Из пројекта Родовид

Фамилија:123281

Родитељи

{{{Персон:10915}}}

{{{Персон:11819}}}

Деца

{{{Персон:482801}}}


Догађаји

15 јануар 1290 Свадба: Донауwöртх

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаирехттп://гw1.генеанет.орг/индеx.пхп3?б=хwембер1&ланг=де;пз=маxимилиан;нз=вон+баyерн;оцз=10;п=хеинрицх;н=вон+хессен;


Остали језици