Фамилија: (Сир) Wалтер Ралеигх + Францесца Таинахмах

Из пројекта Родовид

Фамилија:121691

Родитељи

{{{Персон:500979}}}

{{{Персон:500983}}}

Деца

{{{Персон:500977}}}

{{{Персон:653626}}}

{{{Персон:776391}}}Остали језици