Фамилија: Коломан + Фелициа Сицилиана

Из пројекта Родовид

Фамилија:121087

Родитељи

{{{Персон:161248}}}

{{{Персон:498443}}}

Деца

{{{Персон:161238}}}

{{{Персон:498451}}}

{{{Персон:498453}}}


Догађаји

1097 Свадба:


Остали језици