Фамилија: Густав I. Ерикссон вон Сцхwеден + Катарина (Густафсдоттер) Стенбок

Из пројекта Родовид

Фамилија:120132

Родитељи

{{{Персон:280760}}}

{{{Персон:494782}}}


Догађаји

1552 Свадба:


Остали језици