Фамилија: Éтиенне де Полигнац + Бéлиссенде ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:119604

Родитељи

{{{Персон:492766}}}

{{{Персон:492768}}}

Деца

{{{Персон:492769}}}Остали језици