Фамилија: Вернер I фон Габсбург + Регулинда вон Баден

Из пројекта Родовид

Фамилија:118431

Родитељи

{{{Персон:434596}}}

{{{Персон:488221}}}

Деца

{{{Персон:434595}}}

{{{Персон:488227}}}Остали језици