Фамилија: Гилбрецхт V Риедесел зу Цамберг + Цатхарина вон Елцкерсхаусен

Из пројекта Родовид

Фамилија:117904

Родитељи

{{{Персон:485774}}}

{{{Персон:485778}}}

Деца

{{{Персон:62296}}}Остали језици