Фамилија: Јохан Лулофс + Лутгерд Хендриксдр Руyтерс

Из пројекта Родовид

Фамилија:117759

Родитељи

{{{Персон:485123}}}

{{{Персон:485124}}}

Деца

{{{Персон:376032}}}


Догађаји

8 август 1590 Свадба: Зутпхен


Остали језици