Фамилија: Тхиеррy V де Цлèвес + Хедwиг ван Саксен Меиссен

Из пројекта Родовид

Фамилија:117482

Родитељи

{{{Персон:10215}}}

{{{Персон:10216}}}

Деца

{{{Персон:10218}}}

{{{Персон:10219}}}

{{{Персон:89436}}}


Догађаји

> 1224 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици