Фамилија: Герлацх I вон Нассау + Агнес вон Хессен

Из пројекта Родовид

Фамилија:117118

Родитељи

{{{Персон:445581}}}

{{{Персон:482801}}}

Деца

{{{Персон:119148}}}

{{{Персон:611437}}}

{{{Персон:616342}}}

{{{Персон:1032942}}}

{{{Персон:1032943}}}

{{{Персон:1032945}}}

{{{Персон:1032947}}}


Догађаји

1307 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици