Фамилија: Станисłаw Потулицки + Катарзyна Грудзиńска

Из пројекта Родовид

Фамилија:116199

Родитељи

{{{Персон:464767}}}

{{{Персон:479000}}}

Деца

{{{Персон:464760}}}


Догађаји

1593 Свадба:


Остали језици