Фамилија: Цорнелис Карс + Мааијкен Доеланд

Из пројекта Родовид

Фамилија:115511

Родитељи

{{{Персон:476289}}}

{{{Персон:476291}}}

Деца

{{{Персон:476295}}}


Догађаји

29 мај 1791 Свадба: Леердам


Остали језици