Фамилија: Јохн Wаррен + Јоан де Поот

Из пројекта Родовид

Фамилија:115227

Родитељи

{{{Персон:470098}}}

{{{Персон:475190}}}

Деца

{{{Персон:470096}}}


[1]

Извори

  1. Делано, Јоел Андреw & Мортимер - "Тхе Генеалогy Хисторy анд Аллианцес оф тхе Америцан Хоусе оф Делано 1621 то 1899", 1899, Неw Yорк. пагс. 295
Остали језици