Фамилија: Аззо VI д'Есте + Сопхие ди Савоиа

Из пројекта Родовид

Фамилија:114502

Родитељи

{{{Персон:404368}}}

{{{Персон:472074}}}

Деца

Аззо VI д'Есте

{{{Персон:472295}}}Остали језици