Фамилија: Хенри Иер де Фауцигнy + Цомтессон де Генèве

Из пројекта Родовид

Фамилија:114373

Родитељи

{{{Персон:471249}}}

{{{Персон:471588}}}

Деца

{{{Персон:10596}}}Остали језици