Фамилија: Фридрих I Барбаросса + Адела фон Фобург/Вобургская/

Из пројекта Родовид

Фамилија:113049

Родитељи

{{{Персон:11488}}}

{{{Персон:261938}}}


Догађаји

~ 1147 Свадба: Егер, Адела вон Вохбург

Напомена

Шаблон:Плаце наме еррор Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици