Фамилија: Роберт VII Бертранд + Иде де Цлермонт-Несле

Из пројекта Родовид

Фамилија:112498

Родитељи

{{{Персон:464085}}}

{{{Персон:464099}}}

Деца

{{{Персон:463687}}}Остали језици