Фамилија: Габриел Красиńски + Зофиа Ланцкороńска

Из пројекта Родовид

Фамилија:111993

Родитељи

{{{Персон:462002}}}

{{{Персон:462003}}}

Деца

{{{Персон:447845}}}


Догађаји

< 1642 Свадба:


Остали језици