Фамилија: Јацоб ван Кампен

Из пројекта Родовид

Фамилија:110801

Родитељи

{{{Персон:457053}}}


Догађаји

12 јул 1900 Свадба: Амстердам, Ноорд-Холланд, Недерланд


Остали језици