Фамилија: Хеинрицх I ван Риетберг + Беатриx вон Хилдризхаусен

Из пројекта Родовид

Фамилија:110057

Родитељи

{{{Персон:453982}}}

{{{Персон:453983}}}

Деца

{{{Персон:338563}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици