Фамилија: Андрзеј Тęцзyńски + Анна Ожаровская

Из пројекта Родовид

Фамилија:109015

Родитељи

{{{Персон:441643}}}

{{{Персон:449509}}}

Деца

{{{Персон:395939}}}

{{{Персон:454098}}}

{{{Персон:454106}}}Остали језици