Фамилија: Јосепх Анна Аугуст Маxимилиен де Цроÿ + Аделаиде Лоуисе Ангелиqуе Габриелле де Цроÿ-Солре

Из пројекта Родовид

Фамилија:108496

Родитељи

{{{Персон:447297}}}

{{{Персон:447298}}}

Деца

{{{Персон:447295}}}

{{{Персон:784802}}}


Догађаји

1762 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици