Фамилија: Мертсен Јацобс Хердер + Гербен Јанс Дијкстра

Из пројекта Родовид

Фамилија:106934

Родитељи

{{{Персон:441301}}}

{{{Персон:441304}}}

Деца

{{{Персон:333670}}}


Догађаји

1824 Свадба:


Остали језици