Фамилија: Раден Нгантен Сри Суwарни + Раден Нгабеи Тадипраното, Дрс

Из пројекта Родовид

Фамилија:105116

Родитељи

{{{Персон:434114}}}

{{{Персон:434129}}}

Деца

{{{Персон:434131}}}

{{{Персон:434132}}}

{{{Персон:434133}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици