Фамилија: Абдессатар Бен Халима + Јоханна Лоусиа вон Астен

Из пројекта Родовид

Фамилија:104561

Родитељи

{{{Персон:431793}}}

{{{Персон:431794}}}

Деца

{{{Персон:431780}}}

{{{Персон:431795}}}

{{{Персон:431796}}}Остали језици