Фамилија: Франçоис Иер Боуцхард д'Аубетерре + Цатхерине Одарт

Из пројекта Родовид

Фамилија:104430

Родитељи

{{{Персон:431189}}}

{{{Персон:431206}}}

Деца

{{{Персон:431185}}}Остали језици