Фамилија: Давид Боуцхард д'Аубетерре + Ренéе де Боурдеилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:104420

Родитељи

{{{Персон:431180}}}

{{{Персон:431182}}}

Деца

{{{Персон:427413}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици