Фамилија: Раден Нгантен Мангунатмодјо + Раден Деманг Мангунатмојо

Из пројекта Родовид

Фамилија:103551

Родитељи

{{{Персон:188681}}}

{{{Персон:427383}}}

Деца

{{{Персон:188692}}}

{{{Персон:188693}}}Остали језици