Ивантий Романович Половец - Десцендантс (Инвенторy)

Из пројекта Родовид

Особа:655011
Генератион оф а ларге трее такес а лот оф ресоурцес оф оур wеб сервер. Анонyмоус усерс цан онлy сее 7 генератионс оф анцесторс анд 7 - оф десцендантс он тхе фулл трее то децреасе сервер лоадинг бy сеарцх енгинес. Иф yоу wисх то сее а фулл трее wитхоут регистратион, адд теxт ?схоwфуллтрее=yес дирецтлy то тхе енд оф УРЛ оф тхис паге. Плеасе, дон'т усе дирецт линк то а фулл трее анywхере елсе.
11/1 <?> Ивантий Романович Половец [Половцы]

2

21/2 <1> Юрий Ивантович Половец [Половцы]
Рођење: < 1390
Вступивши на престол, син литовського князя Ольгерда Володимир почав роздавати київські землі своїм васалам. Першим отримав уділ князь Юрій Половець у 1390 році, до його володінь увійшли Рожни, Світильня, Крехаївта Осово. Князь збудував свою резиденцію-двір на пагорбах поблизу Рож-нів і прибрав ім'я князя Половця-Рожиновського. До того часу належать і пер-ші писемні згадки про Рожни, Світильню, Літки.

Після смерті Вітовта у 1430 році на Київщині поширився визвольний рух,спрямований на відновлення влади старих князівських родів. Щоб заспокоїти народ, Литва у 1440 році відновлює Київське князівство на чолі з князем Олельком, сином Володимира Ольгердовича. Він підтверджує право на володіння землями Броварщини князів Половців. Але після смерті князя Семена Олельковича у 1470 році Київське князівство назажди припинило своє існування, а у 1471 році утворене Київське воєводство.

Протягом наступних століть за землі Броварщини точиться майже постійна боротьба, вони переходять від одних господарів до інших.

"Що цікаво, у 1568 р. родина руських князів Половців-Рожиновських отримала від коронної канцелярії офіційну копію грамоти за 1390 рік, яку тоді видав Юрію Івановичу Половцю зі Сквири тодішній київський литовський князь Володимир Ольгердович. В ній доводилося його правову дідичину і право на уділ, «его предсковский Сквирский, яко предки его Тугоріхан, Карыман и иные по них держали на Роси, по Роставице и Каменице, который звано Сквира, а тераз Поветшизна, по предках зе вшисткими иными пожитечными местами: Сквира, Ягнятин, Трилесы, Фущово(Хвастов) и иными…». Ця дата з цього документу за встановленими науковими правилами і вважається датою заснування Фастова та Триліс. Але самому князю не вдалося протриматися при владі, бо коли у 1392–1394 рр. прийшов до влади у Великому князівстві Литовському князь Вітовт, він ліквідував удільний устрій підлеглих руських земель та позбавив влади над Київщиною Володимира Ольгердовича внаслідок своїх «усмирітельних» походів. Але частково цей статус за київськими землями поновиться вже за наступних литовських князів, бо їм доводилося шукати підтримки у спільній обороні від татарських набігів. Так, у липні 1416 року, як свідчать літописи, Фастівщиною пройшлися полчища хана Ногайської Орди Едигея, які розорили Київ та більшість поселень на південь від нього."

3

31/3 <2> Михайло Юрьевич Половец [Половцы]
Михаил Половец, кн. из Сквиры Рожиновский, 1440-54.

4

41/4 <3> N. Половец-Рожиновский [Рожиновские] 52/4 <3> N. Михайлович Половець [Половцы]

5

61/5 <4+1> Яков/Яцко/ Рожиновский [Рожиновские]
Титуле : князь из Сквиры Рожиновский, 1516-36
Смрт: 1536
Яцько Половец кн. из Сквиры Рожиновский, 1516-36, ум.1536.

Ксения.

72/5 <5> Онук Михайла Половец [Половцы]

6

81/6 <6> Дем'ян Половець-Рожиновський [Рожиновські]
брати - Дем'ян ,Теминка,сестра Овдотья и Семен Яцкович Рожновский 1516-36 ум.1568? 1516-36  !
92/6 <6> Семен Якович Рожиновский [Рожиновские]
Семен Яцкович Рожновський та його син Іван здійснювали постійні наїзди на маєтність «Ховмицю» і с. Свиноїди, що належали Видубицькому монастирю. Юрій Рожновський продовжував традицію протисто­яння (1605).
103/6 <7> Праонук Михайла Половец [Половцы]

7

111/7 <9> Юрій Семенович Рожиновський [Рожиновські]
Рођење: < 1604
Джерела того часу розповідають про по-стійні суперечки між рожиновськими та київсь-кими монастирями. Після участі Юрія Рожиновського у повстанні проти поляків під проводом К. Косинського його земельний уділ був конфіскований. Рожиновський довго доказує в судах своє право на броварську землю, у 1604 році польський король повертає йому його володіння, частину з яких Рожиновський продає київському судді Яну Аксаку.
122/7 <9> Иван Семенович Рожиновский [Рожиновские]
Семен Яцкович Рожновський та його син Іван здійснювали постійні наїзди на маєтність «Ховмицю» і с. Свиноїди, що належали Видубицькому монастирю. Юрій Рожновський продовжував традицію протисто­яння (1605).
133/7 <10> Прапрадід Семена і Дмитра Половец [Половцы]

8

141/8 <11> Оксана Юрьевна Рожиновская (Некрашевич) [Рожиновские]
Семен Яцкович Рожновський та його син Іван здійснювали постійні наїзди на маєтність «Ховмицю» і с. Свиноїди, що належали Видубицькому монастирю. Юрій Рожновський продовжував традицію протисто­яння (1605). У сотні Петра Ресченка Канівського полку (1649) згаданий Іван Половченко. Чи не належав він до відомої родини ({початку князів, потім шляхти, а зго­дом - козаків Половців-Разнатовських? Так, Н.Яковенко генеалогічний розпис князів тюркського похо­дження Половців-Рожиновських закінчує Романом Рожновським, послом козацьким (1638), і його тро­юрідною сестрою Оксиною Юріївною Половець, яка була заміжня за Василем Некрашевичем - представ­ником старовинного канівського боярського роду.
152/8 <13> Прадід Семена і Дмитра Половец [Половцы]
Джерельна довідка за населеним пунктом